Про це йдеться у звіті міжнародної компанії з дослідження ринків та аналітики даних YouGov. Дослідження проводилось на замовлення благодійної організації GamCare, в ньому взяли участь 4 тисячі осіб.
Відповідно до звіту YouGov, 33% британських гравців грають в азартні ігри для того, щоб налагодити своє фінансове становище.
У 64% опитаних причиною участі в азартних іграх є гонитва за програшем чи виграшем, 27% респондентів грають від нудьги. Своєю чергою 26% гравців використовують гемблінг – як засіб втечі від реальності.
Також ці дані демонструють, що майже половина, а саме 46% опитаних, стурбовані або вкрай стурбовані своїм фінансовим становищем. При цьому 61% респондентів, які заявили про значні програші, переймаються своїм фінансовим благополуччям. 66% опитаних гравців розповіли про наявність у них боргів.
Фахівці телефонної служби довіри з азартних ігор повідомили, що найчастіше чують від тих, хто дзвонить, що зростання вартості життя впливає на їхнє проживання.
«Люди можуть почати грати в азартні ігри, сподіваючись, що це покращить їхнє фінансове становище, але це неминуче погіршить ситуацію», — уточнили консультанти гарячої лінії.
Дослідження проводилось на замовлення благодійної організації GamCare. В опитуванні взяли участь 4 тисячі осіб у всій Великій Британії.