Про це на спеціальній пресконференції заявив Борис Баум – перший заступник Голови Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.
Сьогодні відбулася пресконференція присвячена результатам дослідження громадської думки на тему: «Ставлення українців до гемблінгу».
Предметом обговорення стали основні результати дослідження та їхнє значення для легального ринку азартних ігор України. Також було підкреслено важливість проведення подібних досліджень для індустрії гемблінгу в Україні.
Свій коментар надав перший заступник Голови Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Борис Баум:
Ми пам’ятаємо багато спекуляцій, ніби 75 або навіть 100 відсотків населення категорично проти будь-якої легалізації та взагалі будь-яких азартних ігор. Соціологія каже сама за себе. Люди, які хочуть грати – їх у середньому від 1.5 до 3% дорослого населення. Так і в усьому світі.
Ми – спортивна нація, азартна, і нікуди від цього не подітися. Подібні міфи, що в країні 30% лудоманів, руйнуються соціологією. Потрібно робити ще щонайменше чотири соціальних опитувань на рік різних напрямків. За пів року з початку видачі ліцензій ми не бачимо негативної тенденції, що люди кричать, мовляв, на кожному розі є гральний зал. Ринок розвивається, відкриваються нові казино, нові заклади. Найголовніше, що у держави з’являється механізм контролю цього сектора економіки. А гравцям ринку потрібно не піарити свій бренд більше, а все-таки рекламувати культуру відповідальної гри.
За фактом на сьогодні до державного бюджету зайшло 1 мільярд 439 мільйонів гривень. Ще 61 мільйон гривень – і ось уже півтора мільярда. Це все ліцензійні платежі.