За 2021 рік індустрія азартних ігор надала місцевим бюджетам чималу фінансову підтримку.
300 мільйонів гривень від наземних ігрових залів та казино залишається у місцевих бюджетах. Про це заявив директор юридичного департаменту First Андрій Єфремов під час круглого столу «Актуальні тенденції розвитку грального бізнесу в Україні»:
Важливо розуміти, що 50% усіх ліцензійних платежів ідуть до місцевих бюджетів. Ми за 2021 рік заробили понад 600 млн гривень від ліцензійних платежів. І половина цієї суми, понад 300 млн гривень, пішла до місцевих бюджетів. До того, у них немає обмежень щодо їхнього використання. Гроші можна направити на благоустрій.
За рік зробити 300 млн для місцевого бюджету – це має велике значення. Ми віримо та сподіваємося, що закон про податкове законодавство буде прийнято. Нам із коефіцієнтом «3Х» дуже складно конкурувати з нелегальними залами.
Своє чергою CEO бренду PIN-UP Тарас Шурубор зазначив, що, крім місцевих бюджетів, гральна індустрія допомагає розвиватися суміжним із нею сферам бізнесу.
Ще до цього він перерахував витрати потенційного організатора азартних ігор з можливістю стати претендентом на отримання ліцензії:
Це спонсорські контракти, закупівля форми для співробітників, проведення масштабних заходів, присвячених відкриттю закладу або популяризації бізнесу, розширення послуг ресторанного бізнесу в ігрових закладах, благодійність гемблінгових компаній.
Це – неповний перелік витрат, які несе легальний організатор азартних ігор. Відповідно, можна зробити висновок, наскільки багато сфер охоплює гральний бізнес та в скількох сферах генерується дохід і сплачуються податки.