Звинувачений «Профутболом» у «договірняках» Станіслав Котьо: «Я шокований наклепом, буду захищати честь в суді»

Олександр Веселов

Останній поєдинок чемпіонату України U-21 між ужгородською «Говерлою» та київським «Динамо» (0:4) був дуже підозрілим, «Рейтинг Букмекерів» акцентував на цьому увагу в окремому матеріалі, а журналісти програми «Профутбол» присвятили даній події сюжет, звернувши увагу на капітана «Говерли» U-21 Станіслава Котьо, який взяв участь в значній кількості розгромних поєдинків своєї команди.  

Станіслав Котьо, незадоволений сюжетом програми «Профутбол», заявив, що захищатиме свою честь у суді

Станіслав Котьо, незадоволений сюжетом програми «Профутбол», заявив, що захищатиме свою честь у суді

«Взагалі шокований відвертим наклепом від програми «Профутбол». Заявляю, що в подібному ніколи участі не брав», – відреагував Станіслав Котьо через офіційний сайт «Говерли».

«Щодо останнього матчу з «Динамо», то грав цей поєдинок з травмованою рукою, адже в нашій команді суттєві кадрові проблеми, тож на прохання тренера вийшов на цей двобій. З приводу безпідставних звинувачень захищатиму свою честь і гідність в суді. Адже Ігор Циганик образив на всю країну мене особисто і мою родину. Не розумію, якщо ти помилився, відбиваючи м’яч, спрямувавши його у власні ворота – це вже виходить підозра в участі у забезпеченні потрібного результату? То виходить тепер і гравець «Браги», який двічі зрізав м’яч у власні ворота в матчі 1/4 фіналу Ліги Європи проти «Шахтаря», також «під підозрою»…» – цитує Котьо прес-служба ужгородського клубу.

Зазначимо, що наставник основного складу «Говерли» В’ячеслав Грозний впевнений, що його підопічні не мають стосунку до договірних матчів, незважаючи на підозрілі випадки, які обговорює громадськість. Нижче наводимо сюжет, який викликав бурхливу реакцію Станіслава Котьо.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?