ЗМІ: «Суми» зіграли черговий дивний матч у Першій лізі

Тарас Гончар

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» і ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» Ігор Циганик в ефірі передачі висловив підозру матчу 18-го туру Першої ліги «Суми» – «Металіст 1925» (1:3) в нечесній грі. За словами Циганика, сумський клуб можуть покарати за матчі з фіксованим результатом.

ЗМІ: «Суми» зіграли черговий дивний матч у Першій лізі

ЗМІ: «Суми» зіграли черговий дивний матч у Першій лізі

«Суми» – дуже дивний клуб. Підозріла гра була в попередньому турі проти «Зірки», коли зіграли 3:3. Тепер питання до гри з «Металістом» (1:3). Наскільки мені відомо, вже зібрані матеріали по «Сумам», які будуть передані КДК найближчим часом. Мова про матчі з фіксованим результатом. Там дуже велика історія цих результатів. Думаю, що доля «Сум» може бути жахливою, якщо КДК ухвалить рішення і візьме відповідальність на себе. Те, що зараз відбувається із сумським клубом, – це дуже сумно. Проте давайте дочекаємося офіційних рішень, які очікуються в найближчому майбутньому», – заявив Ігор Циганик.

Окрім того. ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» вимагає від Апеляційного комітету ФФУ якнайшвидше озвучити рішення щодо молодіжних команд «Олімпіка», яким загрожує дискваліфікація на два роки.

Нагадаємо, що матч Першої ліги «Суми» – «Колос» також підозрюється в договірному характері, а «Суми» можуть втратити професіональний статус через участь у матчах з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?