ЗМІ: «Суми» можуть втратити професіональний статус через участь у договірних матчах

Тарас Гончар

З’явилися перші результати грандіозного скандалу з договірними матчами  в Україні.

sumy

ЗМІ: «Суми» можуть втратити професіональний статус через участь у договірних матчах

За інформацією шоу «ТаТоТаке», поліція і генеральна прокуратура направили в Комітет етики та чесної гри ФФУ офіційний лист. В ньому надано 5 задокументованих доказів, що «Суми» грали матчі з фіксованим результатом.

Окрім того, фігурує в листі і арбітр першої ліги Віктор Арановський (брат арбітра УПЛ Євгена Арановського) — стосовно нього зібрано 4 задокументованих докази.

Таким чином «Сумам» загрожує зняття з турніру і позбавлення професійного статусу. У свою чергу, Арановський ризикує отримати пожиттєвє відлучення від будь-якої професійної футбольної діяльності.

Нагадаємо, що матч 12-го туру Першої ліги «Суми» – «Колос» (0:6) міг бути договірним. Таку підозру висловив постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» і ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» Ігор Циганик.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?