ЗМІ повідомили про велику ставку Хрюнова проти Джонса-молодшого в поєдинку з Маккарінеллі

Рейтинг Букмекерів

«Общая Газета» повідомляє, що з достовірного джерела, близького до британської букмекерської контори, вона отримала інформацію про велику ставку у розмірі більше мільйона фунтів (близько $1,5), яку зробив Володимир Хрюнов на перемогу Маккарінеллі в поєдинку проти Роя Джонса-молодшого.

Хрюнов спростував інформацію про ставку і звинуватив у провокації братів Кличків

Хрюнов спростував інформацію про ставку і звинуватив у провокації братів Кличків

Як стверджує ЗМІ, Хрюнов скористався порадою свого друга, західного фахівця з «брудних» ставок Френка Уоррена, і зробив ставку проти свого підопічного. У результаті Рой Джонс програв британцеві нокаутом в четвертому раунді. Після бою новоспечений громадянин Російської Федерації повідомив, що припиняє співпрацю з Хрюновим, але залишається з ним у дружніх відносинах.

Відповідь російського промоутера на заяву ЗМІ не змусила на себе чекати. Володимир Хрюнов заявив, що інформація про його ставку у розмірі більше мільйона фунтів проти Джонса є провокацією. У появі помилкової інформації, на думку відомого промоутера, замішана промоутерська компанія братів Кличків. Таким чином, вважає Хрюнов, компанія братів Кличків відповіла на його заяву про змову Володимира Кличка з букмекерами, яку пізніше контори спростували.

«Думаю, це далеко не остання сторінка нашої боротьби, яка бере початок з того часу, коли я організував боксерське шоу в Криму, що дуже не сподобалося Віталію Кличку», – повідомив Хрюнов.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?