ЗМІ: молодіжні команди «Олімпіка» дискваліфікують на два сезони за «договірняки»

Тарас Гончар

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» і ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» Ігор Циганик в ефірі передачі заявив, що Апеляційний комітет ФФУ підтвердив рішення контрольно-дисциплінарного комітету щодо відсторонення з чемпіонату України команд «Олімпіка» U-21 та U-19.

dog

ЗМІ: молодіжні команди «Олімпіка» дискваліфікують на два сезони за «договірняки»

За інформацією програми «ПРОФУТБОЛ», на минулому тижні відбулося засідання Апеляційного комітету ФФУ, на якому підтримали рішення КДК щодо дискваліфікації «Олімпіка» U-21 і U-19 за матчі з фіксованим результатом.

Відповідне рішення КДК ФФУ ухвалив ще у червні, проте тоді донецький клуб не погодився з таким висновком та подав апеляцію.

Крім того, розглядається пожиттєва дискваліфікація декількох гравців за участь у договірних матчах. Органи футбольного правосуддя поки не оголосили офіційного вердикту.

Нагадаємо, що молодіжні команди «Олімпіка» підозрюються у 35 матчах з фіксованим результатом. Раніше ми інформували, що голова Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка запропонував зняти команди «Олімпіка» U-21 та U-19 з поточного та наступного чемпіонатів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?