ЗМІ: «Кубань» звинуватила Селезньова у здачі гри

Олександр Веселов

Як відомо, український нападник Євген Селезньов несподівано залишив краснодарську «Кубань», за яку виступав нетривалий час, достроково розірвавши контракт. 30-річний футболіст підтвердив, що припинив співпрацю із російським клубом, але поки що не називає причин, чому це сталось. А тиша народжує чутки, за однією з версій, яку опублікував «Советский Спорт», початком конфлікту між сторонами стали звинувачення на адресу гравця, що він здав гру проти «Мордовії».

Період кар’єри Євгена Селезньова в російській «Кубані» був нетривалим

Період кар’єри Євгена Селезньова в російській «Кубані» був нетривалим

За інформацією видання, після важливого поєдинку російської Прем’єр-ліги проти «Мордовії», в якому «Кубань» поступилися прямому конкуренту за виживання з рахунком 1:2, між Селезньовим і одним з керівників краснодарського клубу відбулась розмова на підвищених тонах, впродовж якої нібито українського нападника звинуватили у здачі цієї гри. «Кубань» також офіційно не коментує дану ситуацію.

Нагадаємо, що у розташуванні «Кубані» Євген Селезньов провів трохи більше двох місяців. Сумнівно, що один із найбільш високооплачуваних гравців команди, із зарплатнею в 1.2 мільйони євро на рік, міг за такий короткий час свідомо вплутатись в історію з договірним матчем.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?