ЗМІ: 10 клубів УПЛ проходять у справі про договірні матчі

Тарас Гончар
За даними видання «Профутбол», в договірних матчах в Україні замішані 10 з 12 клубів Прем’єр-ліги. Виняток склали лише київське «Динамо» і «Шахтар».
0C3ABF02DAD4BAE31CB83864B1FC7CE372DA7E9794B3E1A5FC-pimgpsh_fullsize_distr

ЗМІ: 10 клубів УПЛ проходять у справі про договірні матчі

У списку фігурантів справи виявилися «Ворскла», «Зоря», «Маріуполь», «Верес», «Олександрія», «Олімпік», «Карпати», «Зірка», «Чорноморець» і «Сталь».

Найбільші претензій у правоохоронних органів до клубів «Олімпік» і «Верес». Основна та молодіжна команда «Олімпіка» підозрюються в декількох договірних поєдинках. «Верес» же, за даними слідства, брав участь в нечесних поєдинках, коли команда виступала в Першій і Другій лігах.

Раніше представники Нацполіціі України назвали тільки п’ять клубів УПЛ. Ними стали «Ворскла», «Зоря», «Олександрія», «Олімпік» і «Зірка».

22 травня оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. В організації договірних матчів підозрюють гравців, тренерів, арбітрів, президентів клубів. При цьому в силових відомствах зазначають, що готові були провести операцію і раніше, але не хотіли зривати завершення чемпіонату країни.

Після завершення обшуків міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на прес-конференції заявив, що в договірних поєдинках замішані як мінімум 35 клубів, а це 67% від усіх професійних футбольних колективів України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт