Злиття Paddy Power і Betfair може призвести до масових звільнень співробітників

Олександр Веселов

Угода по злиттю між двома гігантами букмекерського ринку Paddy Power і Betfair може обернутися масовими скороченнями серед співробітників обох компаній, повідомляє CalvinAyre.

Новий гігант планує заощадити до $ 37 мільйонів на оплаті праці співробітників

Новий гігант планує заощадити до $37 мільйонів на оплаті праці співробітників

Угода між букмекером Paddy Power і біржею ставок Betfair може призвести до скорочення в новій компанії витрат на персонал на 25 мільйонів фунтів (близько $37 мільйонів). Зробити це керівництво об’єднаного гіганта здатне за рахунок звільнення частини штатних фахівців.

До такого непопулярного рішення Paddy Power і Betfair готові вдатися з метою максимальної оптимізації майбутніх операційних витрат за рахунок реорганізації штатної структури. На даний момент в Paddy Power працюють близько 5-ти тисяч осіб, а структура Betfair нараховує 1900 співробітників. Скорочення персоналу дозволить новому супербукмекеру заощадити вищезгадані $37 мільйонів. Ця сума дорівнює половині запланованого загального скорочення витрат відразу після злиття.

Нагадаємо, що угода, яка оцінюється в 5 мільярдів фунтів (близько $7.5 мільярдів), повинна ще отримати схвалення від британської Антимонопольній служби.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?