Злиття Ladbrokes і Gala Coral: мільярдер-інвестор Дермот Десмонд «умиває руки»

Рейтинг Букмекерів

Великий інвестор букмекерської компанії Ladbrokes Дермот Десмонд повідомив про припинення власної боротьби проти злиття Ladbrokes і Gala Coral, закликавши інших власників акцій всіма законними способами заблокувати угоду, інформує SBC News.

Десмонд призвал акционеров отменить сделку по слиянию

Десмонд закликав акціонерів скасувати операцію по злиттю

Виходець з Ірландії і володар статку, що оцінюється у понад $ 1 млрд, Десмонд відомий у світі гемблінга по інвестуванню в біржу ставок Betdaq, букмекера Chronicle і компанію GBE Technologies. Незважаючи на те, що операція з об’єднання Ladbrokes і Gala Coral знаходиться на фінішній прямій, Десмонд переконаний в тому, що це злиття виявиться вигідним тільки для останніх. На його переконання, акціонери Gala Coral отримають доступ до додаткової ліквідності та значно скоротять борг своєї компанії (який зараз складає близько 2,2 мільярда фунтів). Акціонерам же Ladbrokes доведеться змиритися зі зниженням дивідендів на 66%. Свої підозри інвестор висловив у відкритому листі акціонерам Ladbrokes.

Десмонд вважає, що для припливу нових гравців Ladbrokes має потребу в зміні менеджерського апарату – але злиття з Gala Coral стане надмірно дорогим способом досягнення цієї мети. Адже на плечі Ladbrokes ляже частину боргу партнера у розмірі 800 000 000 фунтів. Крім цього, компанія візьме кредит у розмірі $ 2,1 млрд.

Від угоди, за словами Десмонда, виграє і компанія Playtech, яка є ключовим постачальником технологічних рішень для обох букмекерських контор.

Незважаючи на вкрай негативне ставлення до підготовлюваного злиття, Десмонд впевнений у відродженні колишньої могутності Ladbrokes. Він переконаний, що компанія має потенціал стати основною силою глобального ринку онлайн-ставок на спорт. Однак для вибору правильного курсу розвитку акціонери Ladbrokes повинні наполягти на скасуванні прийдешньої угоди, вважає ірландський бізнесмен.

У Ladbrokes зазначили, що поважають думку Десмонда, особливо враховуючи його партнерську співпрацю з компанією упродовж багатьох років. Більше того: настільки різке висловлювання фінансиста не стало для представників букмекера несподіваним – адже експресивний інвестор і раніше не соромився вступати в публічний діалог з менеджментом Ladbrokes з ключових питань розвитку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?