Зіграно підозрілий матч за участю українського спортсмена на турнірі з настільного тенісу Master Tour

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» отримав скаргу на затримку виплат в БК «Парі-Матч», яка змусила нас пильніше придивитися до грудневого матчу в настільному тенісі на турнірі Master Tour.

Ігор Завадський програв перші два сети, перемігши у 3-х наступних

Ігор Завадський програв перші два сети, перемігши у 3-х наступних

В БК «Парі-Матч» виникли підозри щодо чесності боротьби в матчі Юрій ФурманІгор Завадський (Дніпропетровськ) на турнірі Мастерс-тур, що проходив 12-13-го грудня в Ізраїлі.

97% ставок на цю подію в БК «Парі-Матч» були на перемогу Юрія Фурмана у другому сеті. Перші два сети Фурман виграв: 11:4;11:4;7:11;9:11;8:11 – відповідно, 2:3 по партіях. Переможцем матчу став Завадський, а підозрілі ставки зіграли.

Обсяг і характер ставок викликав у «Парі-Матч» підозри, а ще більшу увагу привернуло те, що клієнти, які зазвичай розміщували досить дрібні ставки, розмістили відразу кілька ставок на суми, які в рази перевищують їх звичайну середню ставку.

Наприклад, один з клієнтів, середня ставка якого ледве сягала 6 грн, несподівано розмістив на цю подію 2 ставки у розмірі 3100 та 2000 грн.

Відео цього матчу:

Зазначимо, що цей матч перебуває на розгляді у офіційних партнерів «Парі-Матч», і, за словами представника БК, найближчим часом має бути рішення по цьому матчу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?