Житель Мельбурна дізнався про виграш в $7.5 млн з новин дорогою на роботу

Рейтинг Букмекерів

Житель Мельбурна виграв джекпот лотереї Oz Lotto в розмірі 10 мільйонів австралійських доларів (близько $7,5 млн). Про це він дізнався вранці наступного за розіграшем дня, коли слухав новини в поїзді по дорозі на роботу.

bez-imeni-4

Щасливчик дізнався про виграш лише на наступний ранок

Щасливчик з об’єктивних причин вирішив не розголошувати своє прізвище. В інтерв’ю MailOnline він повідомив, що опинився далеко за межами планети, коли зовсім випадково почув настільки радісну новину.

«Я не можу в це повірити. Це змінить все моє життя. Сподіваюся, мене не вдарить блискавка по дорозі додому. У мене в запасі було кілька улюблених номерів, збережених на лотерейної карті, і я вирішив їх використовувати. Подумати тільки, я міг і не зробити цього», – повідомив власник джек-поту в 10 мільйонів доларів.

На питання про подальші плани на життя і про те, як він буде витрачати такі кошти, щасливчик відповів, що купить автомобіль і з’їздить куди-небудь відпочити за кордоном. «Тепер я здатний допомогти родині. Цей виграш поставить мене на світлий життєвий шлях», – додав переможець Oz Lotto.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?