Журналісти допомогли фанатам «Сток Сіті» отримати виграш у БК Coral

Рейтинг Букмекерів

 «Сток Сіті» в цьому сезоні увійшов в топ-10 кращих команд Англії, зайнявши дев’ятий рядок у турнірній таблиці. Багато фанатів «Гончарів» ставили на потрапляння улюбленого клубу в десятку з коефіцієнтом 10.0, але букмекерська контора Coral до останнього відмовлялася виплачувати виграші по їхнім ставкам, посилаючись на те, що 10.0 – неправильний коефіцієнт.

Стівен Кендалл (зліва) і Тревор Уоллетт отримали свої виграші

Стівен Кендалл (зліва) і Тревор Уоллетт отримали свої виграші

Як пише газета The Sentinel, деякі фанати «Сток Сіті» поставили на те, що «Гончарі» фінішують в десятці, з коефіцієнтом 10.0 напередодні Різдва. Тоді клуб був на 11-му місці. Прихильники ставили £100, що мало собою виграш в розмірі £1 тис. ($1.4 тис.).

«Сток Сіті» завершив сезон на дев’ятому місці (третій раз поспіль), і гравці побігли в букмекерські контори за виграшами. Однак БК Coral в містечку Біддалф, в декількох кілометрах від Сток-он-Трента, відмовилася платити за коефіцієнтом 10.0, стверджуючи, що він повинен був дорівнювати 3.2.

Букмекер, таким чином, недоплатив низці гравців £750 (більше $1 тис.). У справу втрутилися журналісти видання The Sentinel, після цього Coral вибачилася перед клієнтами і погодилася виплатити повні суми.

Так, 65-річний житель Біддалфа Тревор Уолетт тепер виграє £500 ($732.2). За його словами, він поставив £50 на потрапляння улюбленого клубу в топ-10. «Тоді в понеділок мені запропонували тільки £160 ($234.3), тому що 10.0 нібито був неправильним коефіцієнтом. Це було ганебно. Букмекери повинні були виплатити за ставкою», – розповів чоловік газеті.

За словами 48-річної Дебори Кендалл, яка разом з чоловіком Стівеном ставила £10 за 10.0, вона відчувала, що її пограбували. «Ми зробили ставку, довіряючи букмекеру, і те, що нам сказали, що не будуть виплачувати, було огидно», – поділилася вона своїми емоціями.

Її 44-річний чоловік Стівен додав, що букмекер заплатив повну суму тільки завдяки виданню The Sentinel, яке втрутилося в ситуацію.

«Хоча правильний коефіцієнт на той момент був насправді значно коротше – 3.2, ми виплатимо клієнтам виграші за коефіцієнтом 10.0 в якості добровільного жесту, розуміючи їх розчарування», – заявив представник Coral.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?