Журналіст Роман Бебех: «Одному з гравців «Металіста» пропонували забезпечити необхідну кількість голів у матчі з «Дніпром»

Олександр Веселов

Журналіст телеканалу «2+2» Роман Бебех на своїй конференції на сайті Matchday написав, що одного з гравців «Металіста» намагалися підкупити напередодні принципової зустрічі проти «Дніпра».

Роман Бебех написав, що одного з гравців «Металіста» намагалися підкупити перед матчем з «Дніпром», а він повідомив про це керівництво клубу

Роман Бебех написав, що одного з гравців «Металіста» намагалися підкупити перед матчем з «Дніпром», а він повідомив про це керівництво клубу

Описуючи ситуацію навколо харківського клубу, Роман Бебех відзначив наступне:

«Активізувалися розмови про гру команди «на контору», на конкретний результат. На одного з гравців «Металіста» виходили і пропонували забезпечити необхідну кількість голів в матчі з «Дніпром». І він повідомив про це керівництву. Висновки робіть самі».

Нагадаємо, що в підсумку поєдинок «Дніпра» та «Металіста» завершився з рахунком 5:0. І це не найбільша поразка харків’ян, якої вони зазнали цього місяця – раніше підопічні Олександра Севідова (який вже залишив свою посаду головного тренера) програли 1:8 донецькому «Шахтарю».

А сьогодні з’явилась інформація, що керівництво харківського клубу має наміри розпустити основний склад команди через підозри в участі у договірних матчах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?