Жозе Альдо: поставивши на мене, ви заробите найлегші гроші в житті

Рейтинг Букмекерів

Топовий бразильський боєць змішаного стилю Жозе Альдо напрочуд впевнений у собі напередодні об’єднаного бою за звання чемпіона промоушна UFC проти скандального ірландця Конора МакГрегора. Перед поєдинком 29-річний Альдо рекомендує фанатам робити на нього ставки і обіцяє дохід, інформує MMAmania.

Бразилець впевнений, що осоромить скептиків-букмекерів

Бразилець впевнений, що осоромить скептиків-букмекерів

Альдо (на фото) сказав, що не визнає котирувань букмекерів, які дружно роблять його в своїх лініях андердогом. Наприклад, William Hill за два тижні до супербою виставив на перемогу МакГрегора коефіцієнт 1,57, тимчасом як на вікторію бразильського файтера дав 2,37.

«Всі, хто хоче заробити, повинні зробити це, поставивши на Альдо, – заявив про себе в третій особі бразилець. – Ці гроші стануть для них найлегшими в житті. Так само, як те, що трапилося в бою Ронди Раузі проти Холлі Холм ».

Титульний поєдинок південноамериканця проти ірландця відбудеться 12-го грудня в Лас-Вегасі на арені MGM Grand в рамках турніру UFC 194.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?