Жіночий футбол Шотландії відмовиться від спонсорів-букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Шотландська жіноча футбольна асоціація (SWF) буде відмовляти компаніям алкогольної і гральної галузей у співпраці, пише Herald Scotland.

Шотландський жіночий футбол хоче бути «чистим» спортом

Шотландський жіночий футбол хоче бути «чистим» спортом

Директор ЗМІ і комунікацій SWF Вів’єн Макларен розповіла, що відповідні компанії вже зверталися з подібними пропозиціями, але отримали відмову.

«Ми сказали «ні», тому що хочемо, щоб жіночий футбол був чистим видом спорту, що допомагає виховувати юних дівчат», – заявила вона.

За її словами, в Шотландії, особливо на заході країни, азартні ігри і алкоголізм – величезна проблема. Макларен вважає божевіллям рекламувати це на змаганнях між жінками.

Наразі багато британських футбольних організацій і клубів мають спонсорські контракти з букмекерами. Шотландія – не виняток. Так, Шотландська футбольна асоціація і місцева Прем’єр-ліга співпрацюють з William Hill і Ladbrokes. Нещодавно стало відомо, що БК Dafabet може домовитися з ФК «Селтік» про нанесення логотипу букмекера на ігрову футболку «кельтів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?