Жінку, яка втратила «виграшний» квиток на $ 47 млн, судитимуть за крадіжки

Рейтинг Букмекерів

Жительці англійської Вустера, яка деякий час тому заявила, що випадково випрала лотерейний квиток з правильними цифрами (на які випав джек-пот в сумі $ 47 млн), офіційно відмовлено в претендентських правах на виграш.

Вместо райской жизни и траты миллионов дамочке придется вернуться в реальность и предстать перед судом по обвинению в кражах

Замість райського життя і витрачання мільйонів дамочці доведеться повернутися в реальність і постати перед судом за звинуваченням у крадіжках

Служба безпеки компанії Camelot, яка є оператором національної лотереї Lotto, заявила, що після проведеного розслідування отримані переконливі свідоцтва того, що 48-річна мешканка Вустера Сюзанна Хінт (на фото) сказала неправду, і її лотерейний квиток не є «тим самим» переможним, зі щасливими цифрами.

Більше того, британські журналісти з’ясували пікантні деталі з життя жінки. Виявилося, що в березні вона постане перед судом за звинуваченням у двох кримінальних епізодах. Як повідомляє видання Worcester News, йдеться про крадіжки. Справа тягнеться ще з літа минулого року. Пані Хінт після своїх «15 хвилин слави» знову доведеться зануритися в буденність. На жаль, але мріям фейкової «переможниці» про екзотичні коктейлі та Бреда Пітта в ролі персонального масажиста не судилося збутися.

Навздогін цим новинам сьогодні в офіційному твіттері компанії-оператора з’явилася екстрена інформація про те, що довгоочікуваний (і цього разу справжній) власник квитка вартістю $ 47 млн ​​нарешті знайдений. Ця людина також проживає в місті Вустер і в даний час хоче зберегти повну анонімність, повідомили в Сamelot.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?