Жінка випрала лотерейний квиток з виграшем в $47 мільйонів?

Олександр Веселов

Мешканка британського міста Вустер повідомила про те, що є володаркою виграшного квитка лотереї Lotto на суму 33 мільйонів фунтів (більше $ 47 млн.). Але біда в тому, що квиток складно ідентифікувати, оскільки жінка примудрилася його випрати, повідомляє The Huffington Post.

Фахівцям національної лотереї тепер доведеться «висушити» максимум інформації з клаптика паперу

Фахівцям національної лотереї тепер доведеться «висушити» максимум інформації з клаптика паперу

Дама, прізвище якої не розголошується, повідомила про те, що є володаркою другого виграшного квитка, який до сьогоднішнього дня не був знайдений навіть після оголошених пошуків у національних ЗМІ.

За словами організаторів лотереї, оператора Camelot, загальний джекпот у розмірі 66 мільйонів фунтів (більше $ 94 млн.) буде розділений між двома переможцями. Перший квиток належав сімейній парі, котра вже отримала свою винагороду і будує плани на забезпечене майбутнє.

Другого переможця знайти поки що не вдавалося. Представники Camelot стверджують лише, що виграшний квиток був придбаний в одному з газетних кіосків міста Вустер. Тому заява жінки варта уваги. Тільки ось перевірити справжність квитка, після того як він був випраний в кишені джинсів, вкрай важко: штрих-код і реєстраційний номер стерті, можна розрізнити лише виграшну комбінацію цифр, на яку і випали заповітні мільйони. Але жінка не втрачає надії стати мільйонеркою, та вже відправила компанії-організатору лист з проханням докласти максимум зусиль задля ідентифікації квитка.

До речі, 66 мільйонів фунтів «не настільки велика сума», якщо порівнювати з найбільшим в історії лотерейним джекпотом, розіграним нещодавно в США.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?