Затримано голландця, якого підозрюють у підкупі німецьких футболістів

Олександр Веселов

Німецькі правоохоронні органи продовжують розслідувати справу з приводу договірних матчів, що мали місце в 2008/2009 роках. Вчора в Німеччині був затриманий громадянин Нідерландів, якого підозрюють в організації «договірняків». Ордер на його арешт був виданий раніше, повідомляє сайт Dutch News з посиланням на видання Volkskrant.

Рене Шнітцлер отримав 100 тисяч євро за «злив» п’яти матчів «Санкт-Паулі» у 2008-му році

Рене Шнітцлер отримав 100 тисяч євро за «злив» п’яти матчів «Санкт-Паулі» у 2008-му році

Правоохоронні органи не розкривають ім’я затриманого, якого неофіційно називають Даніель ван ‘т Х, та підозрюють, що він має стосунок до спроб підкупу німецьких футболістів, аби ті «зливали» матчі.

Припускається, що затриманий співпрацював із іншим громадянином Нідерландів, якого називають Полом Р. Минулого року Пол був виданий голландськими правоохоронцями Німеччині на підставі причетності до масштабної справи про договірні поєдинки 2008/2009 років.

Поки що Пол заперечує свою причетність до «договірняків», хоча не приховує, що він є азартним гравцем. І не тільки, адже в Нідерландах він також був засуджений через викрадення картин.

Втім, за повідомленнями Voetbal International, німецький футболіст Рене Шнітцлер, 30-річний нападник, якого було дискваліфіковано на 30 місяців через участь у договірних матчах під час виступів за «Санкт-Паулі», вказав на Пола, як на людину, від якої отримував гроші.

За інформацією Volkskrant, тільки-но затриманий Даніель також має стосунок до маніпуляції трьома матчами «Санкт-Паулі» у 2008-му році. Його адвокат поки ніяк не коментує цю новину. Окрім того, у Нідерландах Даніель також знаходиться під слідством через організацію незаконного беттингу.

Пригадаємо, що наприкінці минулого місяця було повідомлено про те, що голландська ТВ-компанія намагалася влаштувати договірні матчі у місцевому футболі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?