Заступник міністра спорту РФ: у сайту «Матч ТБ» не буде монополії на рекламу букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Статс-секретар, заступник міністра спорту Російської Федерації Наталія Паршикова заявила, що у сайту телеканалу «Матч ТБ» не буде монополії на рекламу букмекерських компаній в Рунеті.

Міністерство спорту РФ стверджує, що у сайту «Матч ТВ» не буде особливих умов в питаннях розміщення реклами букмекерських контор

Міністерство спорту РФ стверджує, що у сайту «Матч ТВ» не буде особливих умов в питаннях розміщення реклами букмекерських контор

«Як належить регламенту, ми збираємо думку громадськості з цього питання і вносимо відповідні зміни, враховуючи позицію. На сьогодні громадське обговорення не закінчилося, тому ми не знаємо, які надходять думки. Нинішній варіант – це не остаточна позиція, на даний момент проект закону не пройшов всі стадії узгодження.

Монополії не буде, не хвилюйтеся через це. У нас державне регулювання цієї сфери, у тому числі і в даному питанні, захищає права так званих конкуруючих сторін. У РФ є закон «Про захист конкуренції». Безумовно, інтереси інших організацій, компаній не можуть бути утиснені. В цьому відношенні думка федеральної антимонопольної служби буде визначальною.

Умов нечесної конкуренції точно не буде. Закон проходить велику стадію експертиз, і навіть якщо це не виправить антимонопольна служба, то мін’юст нас скоректує або вже уряд поправить», – наводить слова Паршикової«Чемпіонат».

Нагадаємо, 26 жовтня представники спортивних ЗМІ звернули увагу на опублікований на порталі regulation.gov.ru законопроект, спрямований на підвищення доходів суб’єктів спорту, зокрема, від діяльності букмекерських контор і тоталізаторів. Згідно з цим проектом закону, сайт телеканалу «Матч ТВ» стає єдиним інтернет-майданчиком в Росії, на якому букмекерські контори зможуть легально розміщувати свою рекламу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?