Засновник і головний редактор російської версії «Рейтингу Букмекерів» увійшли в команду суддів Betting Awards 2016

Рейтинг Букмекерів

В рамках десятої спеціалізованої виставки-форуму Russian Gaming Week, яка відбудеться 2-го та 3-го червня в московському виставковому центрі «Сокольники», пройде церемонія вручення премії Betting Awards 2016. У команду суддів увійшли два представники «Рейтингу Букмекерів».

Паруйр Шахбазян і Олексій Ткачук разом з іншими суддями оберуть найкращих

Паруйр Шахбазян і Олексій Ткачук разом з іншими суддями оберуть найкращих

Засновник онлайн-ресурсу «Рейтинг Букмекерів» Паруйр Шахбазян і головний редактор російської версії «РБ» Олексій Ткачук стали членами журі конкурсу Betting Awards 2016, в рамках якого будуть обрані кращі представники букмекерського бізнесу і суміжних сфер діяльності. Про це повідомляється на сайті премії.

У команду суддів також увійшли засновник «Чемпіонату» і генеральний директор БК «Діджитал беттинг» Дмитро Сергєєв, голова правління СРО букмекерів Росії Микола Оганезов, керівник управління стратегічного розвитку та маркетингу БК «Фонбет» Дмитро Малков, президент компанії First Gaming (Rub90) Леонід Обозний і директор з продажу в СНД компанії Sportradar/Betradar Андрій Коломієць.

«Рейтинг Букмекерів» номінований на премію в категорії «Кращий інтернет-портал року про букмекерство». Голосуйте за «Рейтинг Букмекерів» за цим посиланням!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?