Закон України про електронну комерцію не торкнеться грального бізнесу

Олександр Веселов

Сьогодні, 30-го вересня, набув чинності Закон України № 675-VIII «Про електронну комерцію», який вплине на регулювання організаційно-правових відносин у сфері електронної комерції під час здійснення електронних угод.

Закон про електронну комерцію не вплине на гральний бізнес в Україні

Закон про електронну комерцію не вплине на гральний бізнес в Україні

Електронна комерція – відносини, спрямовані на отримання прибутку, що виникають під час здійснення угод щодо набуття, зміни або припинення цивільних прав та обов’язків, здійснювані дистанційно з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, в результаті чого в учасників таких відносин виникають права та обов’язки майнового характеру.

Але закон не вплине на гральний бізнес, адже в особливостях його застосування є уточнення, серед яких:

«Дія цього Закону не поширюється на угоди, якщо: вона стосується грального бізнесу (парі, тоталізатори та інші азартні ігри), проведення лотерей (крім негрошових лотерей, згідно Закону про благодійництво та лотереї, визначених Законом про рекламу)», – повідомляє ЮрЛіга.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?