Захисник ФК «Каррік Рейнджерс» дискваліфікований за допомогу в ставках

Рейтинг Букмекерів

Захисник Гарет Маккіоун, який з 1-го січня 2016-го року представляє клуб вищої ліги Північної Ірландії «Каррік Рейнджерс», дискваліфікований до кінця поточного сезону через порушення правил місцевої футбольної асоціації в частині ставок на спорт.

Зараз Гарету не до веселощів

Зараз Гарету не до веселощів

Гарет звинувачений у передачі інсайдерської інформації своїм родичам і друзям в період виступів за клуб вищої ліги Північної Ірландії «Гленавон», з якого він як вільний агент безкоштовно перебрався нинішньою зимою в «Каррік Рейнджерс», інформує BBC.

32-річний футболіст не робив ставки безпосередньо, проте цей факт не звільнив його від відповідальності. Більш того, крім дискваліфікації футболіст отримав штраф в розмірі 1000 фунтів (близько $1,4 тис). Обвинувач повідомив, що захисник створив на сайті однієї з букмекерських компаній аккаунт, використавши дані свого діда.

Маккіоун зізнався в скоєному, проте додав, що поняття не мав про незаконність своїх дій. Рішення суду адвокат гравця зможе оскаржити найближчим часом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?