Задля протидії «договірнякам», в Азербайджані внесуть зміни у кримінальний кодекс

Олександр Веселов

В Азербайджані незадоволені результатами боротьби з договірними матчами у футболі, тому мають наміри внести правки у кримінальний кодекс країни, аби протидія «договірнякам» була більш ефективною. Про це розповів начальник відділу права і кадрів Асоціації футбольних федерацій Азербайджану (АФФА) Рамиш Малиєв.

Рамиш Малиєв незадоволений результатами своєї роботи у протидії «договірнякам»

Рамиш Малиєв незадоволений результатами своєї роботи у протидії «договірнякам»

«Боротьба з договірними поєдинками – здебільшого це моя компетенція. На жаль, наша діяльність є незадовільною. Я незадоволений своєю роботою. Природно, є і суб’єктивні причини. Ми розробляємо законопроект про внесення поправок до Кримінального кодексу Азербайджанської Республіки. Цей законопроект ми представимо в Міллі Меджліс (парламент країни) у червні», – наводить слова Малиєва інформаційне агентство Report.

«Азербайджан в рамках Ради Європи приєднався до Конвенції проти маніпуляцій в сфері спортивних змагань. Після того, як зміни будуть внесені в законодавство, при надходженні певної інформації ми будемо направляти документи в правоохоронні органи. Вони самі почнуть розслідування, і ми будемо допомагати їм у цьому. Сподіваюся, що ми доб’ємося результатів», – резюмував представник АФФА.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року в України було затверджено закон, спрямований на протидію договірним матчам у спорті. Окрім того, ФФУ також ставить за мету приєднання до Конвенції Ради Європи про попередження маніпулювання результатами спортивних змагань.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?