Заарештований інтернет-каппер запевняє, що увійшов у мафію за завданням ФБР

Рейтинг Букмекерів

Голова  інтернет-сервісу прогнозів Real Money Sports Адам Мейер, який обвинувачується у вимаганні, заявив, що він діяв під прикриттям і допомагав федеральному уряду США боротися з місцевими нелегальними букмекерами, повідомляє CalvinAyre.

Мейер запевняє, що повернув до казни держави $750 млн

Мейер запевняє, що повернув до казни держави $750 млн

Подробиці «роботи під прикриттям» підозрюваного стали відомі після вивчення документів, поданих до суду колишнім адвокатом Мейера Джоелом Хіршхорном. У матеріалах йдеться про план Майера виправдати свої незаконні дії наказом правоохоронних органів США. Нібито за завданням спецслужб екс-каппер повинен був прихилити до себе босів нелегальних букмекерських компаній.

Нагадаємо, Мейер був заарештований в грудні 2014-го року після того, як бізнесмен з штату Вісконсін Гері Садофф повідомив про погрози з боку власника Real Money Sports і вимаганні $25 млн. За словами ж Мейера, він діяв в інтересах своїх справжніх роботодавців, в числі яких назвав ФБР. Окрім того, він нібито допоміг затримати більше 30-ти осіб, які займалися нелегальними ставками на спорт, включаючи співробітника Міністерства фінансів. Підозрюваний наполягав на тому, що допоміг повернути державі як мінімум $750 млн, залучених у обороті нелегального гемблінга.

Більше того, Мейер, судячи з його свідчень, повинен був впровадитися в бандитські угруповання, подружитися з представниками мафії та великими підпільними гравцями. Всі ці знайомства та діяльність під прикриттям привели, за словами екс-адвоката Хіршхорна, до погіршення здоров’я його підзахисного і прояву з боку останнього ознак божевілля. Тому захист наголошує на психічному захворюванні Мейера і неможливості відбувати ним покарання у в’язниці.

Наразі компетентні органи перевіряють справжність (схожих на мікс пригод Донні Браско і Джеймса Бонда) показань колись знаменитого спортивного інтернет-прогнозиста.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?