За вісьмома дивним футбольним матчам в Україні були винесені вердикти

Рейтинг Букмекерів

Глава комітету ФФУ з етики та чесної гри Ігор Кочетов 29 вересня виступив на круглому столі, присвяченому проблематиці корупції та договірних матчів в українському футболі. Він заявив, що за вісьмома підозрілим матчів були винесені вердикти.

pts

Ігор Кочетов: робота ФФУ після ухвалення «закону Павелка» стала більш ефективною

Ігор Кочетов зазначив, що робота Федерації футболу України після ухвалення «закону Павелка» про корупцію та договірні матчі в країні стала більш ефективною, пише Footboom.

«На даний момент вже за вісьмома матчами були винесені вердикти. Ми почали активну роботу з клубами, і деякі повернулися до нас обличчям. Всі процеси відбуваються всередині команди. У кожному клубі існує своя служба безпеки. Але стріли критики спрямовані тільки на адресу ФФУ, говорили, що ми не допрацьовуємо, але при цьому ні слова про клуби і керівників ФК», – сказав він.

За його словами, в комітеті моніторять котирування букмекерських контор, дзвонять в клуби перед матчами і попереджають про те, що гра потрапила під підозру. «Але часто буває так, що жодної реакції не відбувається. Можливо, варто зупиняти підозрілі матчі, якщо ми бачимо, що котирування аномальні, але це дискусійне питання», – поскаржився він.

Пан Кочетов нагадав, що недавно було винесено два вироки колишнім футболістам молодіжної команди харківського «Металіста». Фахівець підкреслив, що до них було застосовано мінімальне покарання, передбачене в законі (на 8,5 тис. гривень (близько $ 328) – прим. «РБ»). «Багато ЗМІ обурилися цим. Але варто враховувати, що хлопці співпрацювали зі слідством, підписали відповідний документ», – зауважив він.

«Нам закидають, що розгляд справ затягується. Але дозвольте, у мене стаж оперативної роботи 33 роки. Ми дуже детально опитуємо щодо кожного епізоду, звертаємося в національну поліцію. Винесення вироку за день-два не відбувається. Це копітка робота.

Сьогодні ми моніторимо і Першу лігу, і Другу лігу, і першості U-19 і U-21. А моніторингом займається група з п’яти чоловік. Дивимося графік ставок, дії футболістів, переглядаємо поєдинки – на це також потрібен час. Є об’єктивні причини, від цього залежить доля людини, і когось звинуватити голослівно ми не маємо права», – доповів він.

Раніше глава незалежної європейської організації Federbet Франческо Баранка повідомив, що найближчим часом може бути підписано договір з українською Прем’єр-лігою (УПЛ) про співробітництво по боротьбі з договірними матчами. Укладення угоди може відбутися 15 жовтня.

Комітет ФФУ з етики та чесної гри запідозрив 14 колишніх гравців команд «Металіста» U-21 і U-19 в організації чотирьох договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?