За участь у договірних матчах заарештовано чемпіона світу з кіберспорту

Рейтинг Букмекерів

У Південній Кореї за підозрою в участі в договірних матчах позбавлений волі черговий професійний кіберспортсмен. Поліція одягнула наручники на переможця десяти про-турнірів Лі Син Хена (більше відомого у світі кіберспорту по ігровому псевдоніму Life).

19-річний геймер може позбутися всіх офіційних нагород

19-річний геймер може позбутися всіх офіційних нагород

19-річний корейський професіонал з 14-ти років виступає за кіберспортивну команду ZeNEX, яка спеціалізується на грі StarCraft 2. Лі Син Хен (на фото) став чемпіоном одного з найпрестижніших турнірів World Championship Series 2014.

Як стверджує CalvinAyre, корейський тінейджер, який зараз перебуває під слідством, був затриманий тиждень тому. Прокурор, який займається справою професійного гравця, повідомив про наявність зв’язку між нинішнім затриманням і скандалом, що вибухнув у сфері кіберспорту в країні в 2015-му році.

Наприкінці минулого року влада Південної Кореї затримали 12 осіб, причетних до договірних матчів гри StarCraft 2. Всі гравці були з команди Prime, тренер якої, за твердженням правоохоронців, разом з професійним гравцем на прізвисько YoDa отримали до $20 тис. за участь в матчах із заздалегідь фіксованими результатами.

Раніше ми писали, що через скандал навколо договірних матчів і втрати на цьому ґрунті професійного авторитету про припинення своєї діяльності оголосила кіберспортивна компанія Titan з Сінгапуру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?