За рік британці програли $17,5 млрд на ставках онлайн

Рейтинг Букмекерів

Комісія Великобританії з грального бізнесу підрахувала, що за період з березня 2015 по лютий 2016 року включно британські гемблери програли 14 мільярдів фунтів (близько 17,5 мільярдів доларів США) в інтернеті.

bez-imeni-10

В середньому британець втрачає 300 фунтів

В середньому на одного британського гравця сумарно припадає близько 300 фунтів (близько $375) чистого збитку, і ця статистика постійно змінюється в бік підвищення. Бум розвитку грального бізнесу онлайн все частіше пов’язують з наростанням кризових явищ в економіці країни.

Вагомий внесок у погіршенні ситуації внесли мобільні додатки букмекерів, завдяки яким гравці можуть розпрощатися з десятками фунтів в лічені секунди. Через інтернет повнолітній британець в середньому програє понад 100 фунтів ($125) на рік.

Голова Комісії Великобританії з грального бізнесу Джеймс Грін зазначив, що з ростом індустрії онлайн-гемблінгу розвиваються і технології з залучення клієнтів. «Оператори азартних ігор повинні продемонструвати, що вони розвиваються і в напрямку забезпечення безпеки гемблінгу», – додав Грін.

Фахівці починають бити на сполох. Разом з індустрією зростає кількість людей, які страждають гральною залежністю. Упродовж трьох років кількість жертв гемблінгу у Великобританії зросла втричі до 336 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?