За оцінками букмекерів, шанси Мартіаля на завоювання «Золотої бутси АПЛ» стрімко ростуть

Олександр Веселов

Букмекерська компанія Paddy Power все вище оцінює шанси новачка «Манчестер Юнайтед» Антоні Мартіаля на виграш «Золотої бутси АПЛ», що вручається за підсумками сезону кращому бомбардирові чемпіонату.

Чи продовжить Мартіаль забивати?

Чи продовжить Мартіаль забивати?

19-річний нападаючий перейшов в «МЮ» з «Монако» за 36 мільйонів фунтів перед самим закриттям літнього трансферного вікна. І незважаючи на те, що не проходив передсезонну підготовку з новими партнерами, миттю взявся за справу – забивши три голи у двох матчах Прем’єр-ліги.

Подібна спритність не пройшла повз увагу аналітиків Paddy Power, тому вони дуже істотно понизили коефіцієнт на шанси Мартіаля стати кращим бомбардиром АПЛ: минуле котирування 41.00 (ймовірність 2%) на сьогодні знизилось до 17.00 (6%). Головним же фаворитом на звання кращого снайпера є нападник «Манчестер Сіті» Серхіо Агуеро – 4.00 (25%).

Різке падіння коефіцієнта на Мартіаля в букмекерській конторі пояснили просто: «За перехід француза заплатили величезну суму, і він відразу почав відпрацьовувати ці гроші, його шанси на «Золоту бутсу АПЛ» ростуть».

Якщо раніше критики насміхалися з менеджера «Червоних дияволів» Луї ван Галя – «викидає величезні гроші незрозуміло куди» – то зараз трансфер Мартіаля частіше називають мудрою операцією – «чудово знав, що робив, коли купував цього гравця».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?