За «договірняки» у бадмінтоні каратимуть довічним баном

Олександр Веселов

У четвер Всесвітня федерація бадмінтону (BWF) анонсувала новий кодекс боротьби з нечесною грою, відтепер за договірні матчі та нелегальні ставки у бадмінтоні каратимуть пожиттєвою дискваліфікацією.

На Олімпіаді-2012 через «договірняки» було дискваліфіковано чотири жіночих пари

На Олімпіаді-2012 через «договірняки» було дискваліфіковано чотири жіночих пари

Окрім того, BWF попереджає, що нерозголошення інформації про «договірняки» та незаконний беттинг, відмова співпрацювати з відповідними антикорупційними органами також матиме дисциплінарні наслідки, – повідомляє сайт AS з посиланням на агентство Reuters.

«BWF прагне очистити спорт від корупції, це повинен розуміти кожен, хто має стосунок до бадмінтону. Антикорупційний кодекс стосується абсолютно всіх, хто активно пов’язаний з нашим спортом. Кожен з учасників може бути допитаний, якщо знадобиться, ми будемо перевіряти телефонні розмови, самі телефони, ноутбуки», – попередив генеральний секретар BWF Томас Лунд.

Недивно, що дані заходи проводяться саме зараз, напередодні Літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Адже на минулій Олімпіаді 2012-го року в Лондоні у бадмінтоні спалахнув договірний скандал, коли вісім гравців з Китаю, Кореї та Індонезії були зняті зі змагань у жіночому парному турнірі через навмисні поразки.

Наприкінці минулого року ми інформували, що датський бадмінтоніст Віктор Аксельсен розповідав, що отримував повідомлення з погрозами – спортсмен припускає, це було пов’язано з договірними поєдинками.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?