За договірні матчі довічно дискваліфікували українського тенісиста

Тарас Гончар

Український тенісист Дмитро Баданов отримав довічну дискваліфікацію і штраф в розмірі $100 тис. за участь в договірних матчах.

14B42EA359E317F4525A1172D617D09D07DCE022FBF35213C2

За договірні матчі довічно дискваліфікували українського тенісиста

Як говориться в заяві організації Tennis Integrity Unit, Баданов брав участь в організації договірних матчів на турнірах серії «Ф’ючерс» в Тунісі в 2015 році і в Єгипті в 2016 році.

Слідству вдалося встановити зв’язок між гравцем і людьми, які робили ставки на його матчі. В результаті українця довічно дискваліфікували і оштрафували на $100 тисяч.

Найвищим досягненням Баданова в кар’єрі стало 463-е місце в світовому рейтингу, яке він займав в березні 2015 року. Останній раз в офіційному матчі він з’являвся на корті в 2017 році на турнірі в Кременчуці.

Раніше аргентинця Федеріко Корію відсторонили від участі в змаганнях за неповідомлення про пропозиції здати матч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?