З Астани в Нур-Султанджелес: букмекер дав ставки на перейменування столиці Казахстану

Рейтинг Букмекерів

23 листопада депутат парламенту Казахстану Куаниш Султанов запропонував відобразити ім’я президента країни Нурсултана Назарбаєва в найменуванні столиці республіки – Астани. Букмекерська контора Fairplay відкрила прийом ставок на перейменування міста до кінця 2016 року.

У Казахстані хочуть перейменувати Астану і відобразити в новій назві ім'я Назарбаєва

У Казахстані хочуть перейменувати Астану і відобразити в новій назві ім’я Назарбаєва

Згідно з оцінкою букмекера Fairplay, Астана, найімовірніше, може бути перейменована до кінця року в «Назарбаєв» – назва, яку після засідання парламенту запропонував пан Султанов. Поставити на це можна за 4.5.

Імовірність того, що місто отримає назву «Нур-Султанджелес», оцінюється коефіцієнтом 4.8. Коефіцієнт 5.0 дається на те, що столиця Казахстану буде називатися «Нурсултан-сіті» або «Нур-Астана».

Поставити на те, що Астану перейменують в «Нур-сіті», можна за 5,1, в «Нурсултан» – за 5,2, в «Нур-кала» – за 6,0.

На сайті БК відзначається, що, якщо закон про перейменування не буде підписаний президентом до 1 січня 2017 року, то всі ставки будуть повернуті гравцям.

Депутати парламенту 23 листопада ухвалили декларацію 25-річчя незалежності республіки Казахстан, в якій йдеться про перейменування Астани.

«У Декларації цілком справедливо пропонується відобразити роль Нурсултана Назарбаєва в назві нашої столиці, як одного з його масштабних починань, предмет його особливої турботи і заслуженої гордості всього Казахстану», -заявив тоді депутат парламенту, голова демократичної партії Казахстану «Ак жол» Азат Перуашев.

Депутат Куаниш Султанов після засідання сказав журналістам, що місто можна перейменувати в «Нурсултан» або «Назарбаєв».

При цьому депутат парламенту Павло Казанцев висловив думку, що столиця може отримати нову назву вже до Нового року. «Питання пройшло, пройшло пропозицію суспільству обговорити. Місяця цілком достатньо, щоб визначитися щодо ключових понять», – вважає він.

Сам Нурсултан Назарбаєв стримано поставився до ініціативи парламентаріїв. «Я вже багато раз на цю тему говорив. Вважається, напевно, що я команду даю (щоб) всюди писали: Нурли, Нурли. І ось вчора парламент припустив, що можливо навіть столицю перейменувати моїм ім’ям. Я таких припущень навіть нікому не висловлював і не говорив», – сказав президент.

Нурсултан Назарбаєв є президентом Казахстану більше 20 років. До того, як стати лідером країни, він займав пост першого секретаря ЦК Компартії республіки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?