Юрій Шевченко – новий експерт «Рейтингу Букмекерів»!

Рейтинг Букмекерів

Новий рік, нові звершення і нові обличчя. «Рейтинг Букмекерів» продовжує працювати над ростером команди і наразі радий вітати нового експерта команди «Рейтингу Букмекерів» – Юрія Шевченка!

Юрій Шевченко – новий експерт РБ!

Юрій Шевченко – новий експерт РБ!

Юрій Шевченко – колумніст сайту Sportarena.com, фахівець з італійського футболу. Один з авторів книг «Кальчо» та «Кальчо: наші часи», у минулому – журналіст найбільшого футбольного порталу України Football.ua, де працював протягом восьми років, та автор видання «Футбол Style».

Також співпрацює с порталами Calcionews.net і Campeones.ua, веде шоу «Камон, Плей!» на радіо «Аристократи». У своєму блозі про ставки на спорт Юрій в режимі текстів і відео рекомендуватиме прогнози на матчі італійської Серії А та матчі італійських клубів на європейській арені.

Перші прогнози – вже незабаром!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?