Юрій Дячук-Ставицький: «При виявленні великих ставок у чемпіонаті U-19, пропонуватимемо скасувати гру»

Олександр Веселов

Виконуючий обов’язки генерального директора футбольного клубу «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький розповів про найближче зібрання представників клубів української Прем’єр-ліги, зробивши акцент на обговоренні теми молодіжного чемпіонату U-19, в якому гостро стоїть проблема договірних матчів.

Виконуючий обов'язки генерального директора «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький

Виконуючий обов’язки генерального директора «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький

«Обов’язково буде піднята тема ігор у чемпіонаті U-19. Моя думка така, що треба дозволити проводити в цьому турнірі сім замін, щоб була можливість виховувати футболістів, давати їм ігрову практику. А якщо тренер бачить, що щось не так і у нього є підозри по ходу матчу, він міг зробити заміни. Крім того, у разі виявлення великих ставок, ми будемо пропонувати вже перед самою грою дозволити інспектору матчу в останній момент скасувати поєдинок взагалі», – наводить слова в.о. гендира львівських «Карпат» сайт MatchDay.

Також Юрій Дячук-Ставицький розповів, що клуб переглядає матчі молодіжної команди з метою виявлення підозрілих моментів: «Ми теж дивимося ці матчі і ведемо розслідування по двох поєдинках. Там начебто перед грою ставили великі гроші на одну команду, потім – на іншу. На одному з цих матчів я теж був і сильно великих підозр не помітив. Загалом, будемо розбиратися далі».

Нагадаємо, нещодавно в чемпіонаті України U-21 було зіграно контроверсійний матч між «Карпатами» та «Олімпіком», після якого деякі представники львівського клубу відверто натякали на те, що суперник «злив» гру. Також в тому, що цей поєдинок був «нечистим», абсолютно впевнений відомий експерт по виявленню договірних матчів в спорті Франческо Баранка.

Крім того, в таборі луганської «Зорі» прогримів гучний скандал, внаслідок якого клуб відрахував з колективу 11-ох гравців молодіжної команди, котрі свідомо брали участь в матчах, результатами яких маніпулювали ззовні. Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб особисто впевнений, що дана проблема розквітла саме під час виступу гравців в складі U-19.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт