Євсєєв: «Аланія» пропонувала «Сатурну» здати матч за мільйон доларів

Рейтинг Букмекерів

Колишній захисник збірної Росії Вадим Євсєєв розповів, як під час його виступів за раменський «Сатурн» представники владикавказької «Аланії» пропонували підмосковній команді зіграти договірний матч.

Євсєєв: за те, щоб ми програли «Аланії», нам пропонували великі гроші

Євсєєв: за те, щоб ми програли «Аланії», нам пропонували великі гроші

«Того, що «Сатурн» оголосять банкрутом і всіх нас розженуть, ми не могли уявити собі до останнього моменту. Якби надій не було – хтось із хлопців, можливо, по-іншому повів би себе під час матчу останнього туру, який, як потім з’ясувалося, завершив історію клубу. Проти «Аланії». Владикавказцям в Раменському за будь що потрібна була перемога. В іншому випадку вони вилітали з Прем’єр-Ліги. Ми ж перебували на десятому місці, і турнірного значення гра для нас не мала.

За те, щоб ми програли цей матч, нам пропонували великі гроші. Півмільйона доларів. У перерві вже був мільйон. Ні, в роздягальню ніхто не заходив, суму не називав. Всі і так все знали.

А ще один показник – після перерви Андрій Гордєєв (головний тренер «Сатурна») не вийшов відразу ж на поле. Його на п’ять хвилин затримали авторитетні в певних колах люди, які в Раменському живуть і працюють. Вони з «Аланією» були у хороших стосунках», – розповів Євсєєв у своїй автобіографії «Футбол без цензури».

Вадим Євсєєв виступав за раменський «Сатурн» з 2007-го по 2010-й рік. Випадок, описаний у книзі, стався у заключному, 30-му турі чемпіонату Росії-2010. Не маючи до того моменту турнірних завдань «Сатурн» на своєму полі зіграв внічию (1:1) з «Аланією», в результаті чого владикавказький клуб зайняв 15-те місце в чемпіонаті і покинув Прем’єр-Лігу. У разі перемоги «Аланія» зберегла б місце в елітному дивізіоні. «Сатурн» в тому чемпіонаті посів 10-те місце. Через місяць керівництво клубу подало заяву про добровільний вихід з Прем’єр-Ліги у зв’язку з банкрутством.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?