«Євробачення»-2019: як вибрати переможця?

Рейтинг Букмекерів

Такі заходи як «Євробачення» часто називають ринками розважальних новинок, що подобаються людям, які спостерігають за розвитком подій в конкурсі. Однак будь-який гравець, який розуміється в беттингу, знає, що чим непередбачуваніша та чи інша подія, тим більше можливостей отримати вигоду з ринку ставок. Букмекерська компанія Pinnacle пропонує найвищі коефіцієнти на «Євробачення» і розповідає, як вибрати потенційного переможця майбутнього конкурсу.

eurovision2019pin

Євробачення 2019: як вибрати переможця?

«Євробачення» – унікальна подія та не має аналогів в світі. Перший крок в спробі передбачити перемогу того чи іншого учасника – розібратися, як влаштований конкурс.

26 фіналістів будуть співати наживо в комплексі Expo Tel Aviv 18 травня 2019 року. Після того, як всі учасники виступлять, почнеться процес голосування. Саме цій частині конкурсу гравцям варто приділяти особливу увагу.

Усі країни, які візьмуть участь в «Євробаченні», отримають право голосувати за переможця. Кожна країна присуджує два набори балів за вподобану пісню. Перший з них розподіляє журі конкурсу, а другий – телеглядачі. Бали ставляться за системою від 1 до 8 і окремо 10 та 12 за улюблені пісні. Потім голоси від глядачів і журі сумуються.

Телеголосування досить просте і зрозуміле. Глядачі з кожної країни голосують за вподобаний виступ дзвінками, текстовим повідомленням або в офіційному додатку. Бали за телеголосування засновані винятково на кількості голосів. Зрозуміло, що глядачі не можуть голосувати за свою власну країну.

Журі конкурсу складається з п’яти професійних музикантів. У той час як глядачі будуть просто голосувати за будь-який вподобаний номер, судді будуть голосувати за наступними критеріями:

 • вокальні дані виконавця;
 • виступ на сцені;
 • композиція і оригінальність пісні;
 • загальне враження від виступу.

Також важливо зазначити, що багато хто чекає, що глядацькі і суддівські оцінки матимуть рівне значення, проте організатори заходу можуть змінити це правило в будь-який момент. Це може істотно вплинути на шанси кожного з учасників.

Що важливіше: пісня або виконавець?

Коли мова йде про ставки на результат «Євробачення», у гравців завжди дуже мало релевантних даних для аналізу. Кожен виступ розрахований на різну аудиторію і часто має різний формат. Це означає, що тут немає жодної «формули успіху», яку можна було б отримати з попередніх конкурсів.

Замість цього варто проаналізувати тип пісні, а також сукупність політичних, культурних і географічних особливостей країн-учасників. Дослідження «Євробачення», що проводяться з 2006 по 2018 рік, показали, що в восьми з попередніх 12 конкурсів перемагали «сумні» номери. Судячи з усього, автори пісень підхопили цю тенденцію: в заявках на 2018 рік було на 30% більше «сумних» композицій, ніж в 2006 році. При цьому «сум» пісні залежить не від тексту, а від мелодії і ритму.

До того ж думка про те, що євро-поп в швидкому темпі може бути успішним, не відповідає дійсності. З 2008 року в конкурсі було 4 пісні з темпом 128 BPM, які зайняли останні або передостанні місця.

Крім того, варто враховувати так звані «сусідські голосування», коли мешканці різних країн навмисне голосують один за одного. Дослідження конкурсу дозволили виділити наступні «альянси» учасників:

 • Великобританія і Ірландія;
 • Іспанія, Португалія і Андорра;
 • Туреччина і Азербайджан;
 • Кіпр і Греція;
 • Грузія і Україна;
 • Румунія і Молдова;
 • Норвегія, Швеція, Данія, Ісландія і Фінляндія;
 • Сербія, Чорногорія, Хорватія, Словенія, Боснія і Північна Македонія;
 • Росія і Білорусія;
 • Бельгія і Нідерланди.

Чи варто шукати підказки на ринку ставок?

БК Pinnacle пропонує наступні коефіцієнти на першу п’ятірку учасників:

 • Нідерланди – 3,1;
 • Росія – 6,09;
 • Італія – ​​7,6;
 • Швеція – 10,98;
 • Швейцарія – 14,4.

Очевидно, що лідери займають свої місця не просто так. Нідерланди відправляють на «Євробачення» Дункана Лоуренса, який посів друге місце на їхньому національному пісенному конкурсі «Голос». Пісня Дункана «Arcade» була добре сприйнята критиками, тому експерти очікують, що вона отримає високі оцінки на голосуванні журі.

Очікується, що Росія вдало виступить на «Євробаченні»-2019 з Сергієм Лазарєвим, який виконає пісню «Scream». Три роки тому російський співак посів друге місце на «Євробаченні»-2016. Цікаво, що спочатку коефіцієнт на перемогу Сергія Лазарєва становив 5,79, однак зараз перевалив за 6,0.

Важко відповісти, чи варто довіряти раннім коефіцієнтам на «Євробачення», але одне можна сказати напевно вони стануть точнішими ближче до фіналу. Для фіналу «Євробачення» БК Pinnacle пропонує ліміти більше 3 тисяч доларів США хороший варіант для великих гравців. Ви можете скористатися опцією повторної ставки з нижчими коефіцієнтами, якщо вважаєте, що у вас є перевага.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт