ЄС профінансує масштабну програму проти договірних матчів по всьому світу

Олександр Веселов

Європейська асоціація зі спортивної безпеки (ESSA) оприлюднила деталі нового масштабного проекту, спрямованого на боротьбу з договірними матчами у спорті по всьому світу.

Реалізація програми «Kick Crime Out of Sport» триватиме 18 місяців

Реалізація програми «Kick Crime Out of Sport» триватиме 18 місяців

Проект отримав назву: «Очистити спорт від корупції» (Kick Crime Out of Sport – KCOOS). Фінансування ініціативи візьме на себе Європейський Союз, програмою керуватиме Рада Європи. Реалізація проекту, до якого увійдуть, зокрема, Інтерпол, Міжнародний олімпійський комітет, представники влади Франції та Великобританії, займе 18 місяців.

KCOOS прагнутиме реалізувати низку практичних заходів у боротьбі зі спортивними «договірняками» по всьому світу, збираючи інформацію і досліджуючи приклади ефективних законодавчих ініціатив, спрямованих на усунення даної проблеми.

Генеральний секретар ESSA, яка також залучена до програми, Халід Алі прокоментував дану подію: «Проект стане черговим важливим кроком для поширення ефективної боротьби з договірними матчами, допоможе скоординувати зусилля зацікавлених сторін, які жадають очистити спорт від злочинців. Відповідальні букмекерські оператори бажають, аби спорт був вільним від маніпуляцій, і ми будемо робити все можливе, щоб досягти цієї мети», – наводить слова чиновника IGaming Business.

Наприкінці минулого року ESSA повідомляла, що найбільш тривожним спортом з точки зору «договірняків» є теніс. Окрім того, ми інформували, що ESSA об’єднала зусилля з Perform Group у боротьбі з договірними матчами у спорті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?