Як це працює?

Рейтинг Букмекерів

Найпростіше зрозуміти, як працювати з букмекерськими виделками, на прикладі подій з двома підсумками, таких як тенісний, баскетбольний (без нічиєї) або хокейний матч, який включає овертайми та булліти. У всіх цих подіях буде один переможець.

Приклад:

Давайте візьмемо для прикладу хокейний матч з урахуванням овертайму і буллітів. Команда А у букмекера А має коефіцієнт 2.05. Команда B у букмекера B має коефіцієнт 2.05. Якщо ви поставите 500 $ у обох букмекерів, ви виграєте 25 $ незалежно від того, яка команда виграє. Загалом ви поставили 1000 $, а отримаєте 1 025 $ назад при будь-якому підсумку гри. Ви знайдете докладніше пояснення цього в наступних розділах підручника.

Читайте детальніше визначення букмекерської виделки в нашій «Базі знань».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?