Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Рейтинг Букмекерів
У цьому пості ми розповімо про те, як працює наш розділ для вирішення спорів з букмекерами, як користуватися новою формою скарги і як ведеться обговорення скарг на сайті.
Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Подача скарги

Для подачі скарги на букмекерську контору потрібно заповнити форму. Форму скарги можуть заповнювати тільки зареєстровані користувачі «Рейтингу Букмекерів»:

Публікується на сайті і буде загальнодоступним:

1) Тип спору
2) Сума спору
3) Назва букмекерської контори
4) Дата публікації скарги
5) Статус скарги
6) Опис спору (текст скарги)
7) Висновок «Рейтингу Букмекерів» за скаргою

Інформація, яка доступна тільки в приватному спілкуванні для ініціатора скарги, відповідача за скаргою (співробітника букмекера) і уповноважених співробітників РБ:

1) ПІБ гравця;
2) Логін гравця в букмекерській конторі;
3) Email гравця;
4) Переписка в скарзі (гравець і відповідач можуть бачити тільки адресовані безпосередньо їм повідомлення)

Прикріплення файлів до скарги

Файли, що підтверджують пояснення гравця, можуть допомогти нам у роботі зі скаргами. Якщо модератор вирішить передати зображення букмекеру, з них буде видалена вся конфіденційна інформація.

Обробка скарг

Як тільки ви відправили заповнену форму скарги, наші модератори отримають повідомлення про це. Модератор надає їй статус «оброблюється». Якщо від вас потрібні будь-які уточнення, модератор зв’яжеться з вами, якщо ні – ваша скарга буде надіслана на розгляд представнику букмекерської контори.

Виняток становлять скарги на букмекерів, які не співпрацюють з «РБ» в якості посередника і відмовляються обговорювати з нами скарги гравців. Такі скарги відразу потраплять в категорію «проігноровані». Скарга може бути визначена як «необґрунтована». Причини для цього – професійна гра в аматорській БК, повернення ставки на свідомо помилковий коефіцієнт тощо. Такі скарги потрапить в категорію «безпідставні»

Нові коментарі у скарзі та зміну її статусу ви можете побачити в своєму профілі в повідомленнях. Також ці повідомлення дублюються на вашу пошту, прив’язану до облікового запису на «Рейтингу Букмекерів». Ви можете побачити всі свої опубліковані скарги в вашому профілі.

Ми виносимо рішення за скаргою впродовж трьох діб, якщо не потрібне залучення букмекера (без урахування затримок відповідей від гравця).

При необхідності залучення букмекера на рішення за скаргою відводиться 30 діб. Ми можемо продовжити термін обробки скарги, якщо букмекер надає детальну інформацію про необхідність продовження терміну для рішення, в іншому випадку ми закриємо скаргу незадоволеною.

Обговорення скарг

Ми перенесли обговорення скарг з електронної пошти на сайт. Але це не означає, що сам процес обговорення стане надбанням громадськості. Нижче тексту скарги ми створили спеціальну секцію для приватного обговорення ситуації. Ця секція позначена характерними зеленими блоками.

В обговоренні скарги беруть участь:

1) Гравець – автор скарги
2) Представник букмекерської компанії
3) Уповноважений для роботи зі скаргами співробітник «Рейтингу Букмекерів»

Гравець і представник букмекера можуть бачити повідомлення, адресовані тільки їм. Автор скарги може писати тільки співробітнику «Рейтингу Букмекерів».

Підсумок обговорення скарги

Залежно від ходу обговорення скарги їй присвоюється одна з чотирьох категорій:

Статус «задоволена» присвоюється скаргам, за якими було позитивне рішення і отримано компенсацію з боку БК або було досягнуто компромісу;

Статус «не задоволена» присвоюється скаргам, за якими не вдалося досягти бажаного рішення. Кілька скарг з таким статусом можуть стати підставою для зниження рейтингу букмекерської компанії;

Статус «безпідставна» присвоюється скаргам, в яких гравець вимагає від контори того, що йому не належить, згідно з нашими вимогами до букмекерів. Наприклад, необґрунтована скарга на зниження максимумів.

Статус «проігнорована» присвоюється скаргам на контори, які не приймають «РБ» в якості посередника і відмовляються обговорювати з нами скарги гравців.

У спеціальній секції під назвою «коментар РБ» ми резюмуємо обговорення скарги і пишемо про нашу офіційну позицію з даного спору.

Строки давності

Не приймаються скарги на розрахунок ставок, зроблених більше трьох місяців назад з моменту подання.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт