Як отримати високу оцінку в нашому рейтингу букмекерських контор

Паруйр Шахбазян

Мені завжди здавалося, що значення слів «надійна і чесна організація» лежить на поверхні. Але, дивлячись на деяких представників букмекерського бізнесу, стає ясно, що не всі вони правильно розуміють, що ці слова означають. Тому я вирішив визначити основні вимоги до надійного і чесного букмекера. Отже, якщо ваша букмекерська контора відповідає усім викладеним нижче пунктам, і в неї оцінка нижче 4 на «РБ», сміливо вимагайте підвищення!

Почнемо з того, чого не повинно бути у вашій букмекерської компанії:

Ви не повинні анулювати виграші або блокувати рахунки наступних категорій гравців:

 • Успішних гравців (цей пункт не стану розжовувати; якщо ви не платите гравцям виграші, то ваше місце в чорному списку або в кращому випадку в двійках).
 • Тих гравців, яких ви вважаєте мультиаккаунтерамі, але які представили всі документи, необхідні для проходження перевірки.

Я вже багато разів стикався з представниками контор, які говорили, що неправильно захищати мультиаккаунтерів, бо букмекерство – це бізнес, а ці люди крадуть. Таким співробітникам я завжди відповідаю, що рейтинг – це порівняння! І якщо є компанії, які не створюють проблем таким гравцям, то для нас ці компанії кращі і повинні мати оцінку вище. Тому що наш рейтинг створений для гравців.

Ви не повинні робити повернення за неправильними коефіцієнтами.

Весь топ нашого рейтингу вже давно відмовився від повернень по помилковим коефіцієнтам. Замість цього вони виплачують виграші за ринковими коефіцієнтами. Повертаються тільки ті ставки, результат на які вже відбувся. Або було вказано неправильний час, команди і т.д. Відмовляючись від повернень, ви отримуєте відразу три переваги:

 • немає негативних відгуків;
 • у вас висока оцінка в нашому рейтингу;
 • вам не треба повертати програшні ставки на цих ринках.

У вас не повинно бути проблем з виплатами гравцям:

 • Ви повинні робити виплати в обумовлені правилами терміни. З технічних причин можуть бути затримки у всіх, але якщо вони відбуваються дуже часто, то ви не гідні високої оцінки.
 • Ви не повинні штучно обмежувати суми виводу гравцям. Гравець в будь-який момент повинен мати можливість вивести весь свій баланс. Якщо ви пропонуєте йому виводити по 100 євро в день, ваше місце в «двійках».

У вашій службі підтримки не повинні:

 • ображати гравців;
 • сміятися чи жартувати над ними;
 • обговорювати або сперечатися з гравцями на тему політичних, релігійних та будь-яких інших питань, що не відносяться до предмета запиту
 • відповідати пізніше, ніж за добу після звернення;
 • ігнорувати звернення гравців;
 • відповідати витягами з правил, не пояснюючи гравцеві конкретно його випадок;
 • брехати гравцям.

Ваша служба безпеки не повинна:

 • допускати штучних затримок при перевірці особи, наприклад, довжиною в 2 місяці. Найскладніші перевірки можна провести за тиждень, за умовою, що гравець все надав. Все, що довше цього, робиться, щоб ускладнити життя небажаному гравцеві.
 • миритися з тотальною крадіжкою грошей з рахунків гравців. Деякі контори звалюють на гравця питання, пов’язані з безпекою рахунку. Тим часом я думаю, що, якщо у вашій конторі орудують злодії, то це ваше упущення. Такі стандартні заходи безпеки, як можливість виведення коштів тільки на зареєстрований метод платежу, відсікають 90% спроб вкрасти гроші.

Тепер перерахую те, що повинно бути у вашій компанії:

 • Необхідно, щоб ви приймали «Рейтинг Букмекерів» в якості посередника при обговоренні скарг. Ми не можемо рекомендувати вас нашим відвідувачам, якщо не маємо контролю над вашим ставленням до гравців.
 • Робіть жести доброї волі. Якщо ситуація неоднозначна, не потрібно скупитися і слідувати прописаним правилам, що у спірних питаннях остаточне рішення за компанією. Найчастіше гравця неможливо переконати в тих випадках, коли він очевидно не правий, зробити ж це, коли ситуація неоднозначна, взагалі неможливо. Він піде кричати на форуми про те, що його «кинули». Навпаки, робіть жести доброї волі. Кажіть, що ви дбаєте про своїх гравців. Багато захіжних компаній так роблять.
 • Нарешті, займіться своєю репутацією. Навіть якщо наші скарги будуть оброблені належним чином і задоволені, це не означає, що у вас все відмінно. У вас все відмінно, коли на вас не надходять скарги. Найлегший спосіб звести до мінімуму кількість скарг – це підпорядкувати PR службі ваших трейдерів, відділ безпеки та службу підтримки. Нестандартне рішення, але воно того варте.
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?