Як коефіцієнти впливають на прибуток в ставках на спорт. Досвід професійного гравця

Рейтинг Букмекерів

У цьому матеріалі ми поговоримо про те, наскільки відрізняється прибуток на дистанції за мінімальної зміни коефіцієнту. З’ясуємо, чи варто міняти букмекерську контору заради вищих коефіцієнтів. У цьому нам допоможе гравець-початківець на ставках Костя Сорокін (всі збіги з реальними людьми випадкові!).

1-60

Як коефіцієнти впливають на прибуток в ставках на спорт. Досвід професійного гравця

Гравець-початківець Костя Сорокін вже засвоїв, що варто дотримуватися маніменеджменту: визначив для себе банк, мінімальну ставку і почав рухатися по дистанції, роблячи ставки на середній коефіцієнт 2.0.

Костя зареєстрований в одній з популярних букмекерських контор з дуже широким вибором варіантів ставок. На Новий рік ця букмекерська контора подарувала йому безкоштовну ставку, тільки Кості дуже складно було перетворити цей подарунок в справжні гроші. Гарний сайт, багато варіантів, бувають подарунки, Костя отримав вітальний бонус при реєстрації. Він дуже задоволений, що є така букмекерська контора, назвемо її «Укрбет».

Утім, як допитлива людина, Костя дивиться і на інші букмекерські контори. І в один прекрасний день зауважує, що на одні події коефіцієнти в «Укрбет» трохи вищі, ніж дає інша букмекерська контора «Анкл Спортс», а на інші події «Анкл Спортс» пропонує коефіцієнти вище. У цих букмекерських конторах якраз ті події, які збігаються з манерою гри Кості.

Різниця на перший погляд несуттєва – всього 0,02. Якщо «Укрбет» пропонує коефіцієнт 2.20, то «Анкл Спортс» пропонує 2.22. Як досить консервативна людина, Костя починає замислюватися, а чи варто взагалі реєструватися ще в одній букмекерській конторі. Тим паче при його звичайній ставці в 100 доларів він отримає всього-на-всього зайвих два долари. А для цього треба знову реєструватися, знову верифікувати акаунт і здійснювати інші рухи.

Костя не знає, як вирішити це питання. З одного боку, у нього дружня букмекерська контора «Укрбет», з іншого боку, дуже хочеться грати за найвигіднішим коефіцієнтом. І тут нам на допомогу приходять цифри, тому що ми знаємо банк, ставку, манеру гри і дистанцію Костянтина. Для спрощення розрахунку будемо розглядати фіксовану ставку. Динамічний банк дасть трохи інші результати.

Початкові дані:

  • банк – 2000 доларів;
  • ставка – 100 доларів;
  • коефіцієнт 2.0.

Костя зробив 100 ставок: 52 ставки виграли, 48 ставок програли. До банку додалося 400 доларів.

Порахуємо ROI: 400/2000*100% = 20%

Порахуємо YIELD: 400/10000*100% = 4%

Отже, що ж станеться, якщо Костя буде ставити за коефіцієнтом 2.02? До банку додадуться 504 долари.

Порахуємо ROI: 504/2000*100% = 25,2%

Порахуємо YIELD: 504/10000*100% = 5,04%

У підсумку, на дуже превеликий подив Кості, він виявив, що при тих же ставках і тій же манері гри на дистанції в 100 ставок звідкись з’явилося зайвих 104 долари. Припустимо, що Костя пройшов дистанцію в 1000 ставок за рік з тими ж показниками. За підсумком він виявиться в додатковому плюсі ​​на 1040 доларів.

Але найцікавіше при такій незначній різниці спостерігається при програші. Навіть 0.02 при зворотному результату буде давати не -400 доларів на дистанції, а всього -296.

Якщо Костя почне визначати для себе точку беззбитковості, то при коефіцієнті 2.0 вона буде дорівнює прибутку в 0, а це означає 50 ставок виграно, 50 програно. Але при коефіцієнті 2.02 така точка беззбитковості буде знаходитися не в 50/50, а в 49,5/50,5. Тому, щоб бути в прибутку на дистанції, Кості необхідно вигравати менше, ніж кожну другу ставку. Нехай не набагато, але менше.

Навіть мінімальна різниця в коефіцієнті буде приносити прибуток гравцеві, на перший погляд невідчутну. Але ми розуміємо, що якщо розглядати гравця, який робить одну ставку в 100 доларів під перегляд матчу, для нього прибуток в два долари буде несуттєвим. Швидше за все, такий гравець вибере букмекерську контору, в якій йому буде просто зручно ставити. Але в нашому випадку Костя – той самий гравець, який розуміє, що один виграш нічого не вирішує, а найголовніший показник для гравця – це його прибуток на дистанції. Тепер Костя розуміє, як важлива навіть невелика різниця в коефіцієнті, і дотримується позиції – ставити тільки за найвищими коефіцієнтами.

P.S. У вищенаведених розрахунках ми не враховуємо комісії банків за перекази грошових коштів та інші витрати, з якими пов’язана гра в букмекерській конторі.

P.P.S. Слід зауважити, що ми не беремо на себе оцінку якості роботи букмекерської контори і не враховуємо в розрахунках букмекерські контори, які є одноденками або відомі негативною практикою у стосунку до гравця. У цій статті не йдеться про те, що в гонитві за найвищим коефіцієнтом слід забувати про надійність. Для розрахунків ми використовуємо дві однаково надійні букмекерські контори, а різниця, яку ми показуємо, це різниця в коефіцієнті. Тобто це суто експериментальні умови.

Читайте також на «Рейтингу Букмекерів»:

Маніменеджмент в ставках на спорт: динамічний банк і як ним користуватися

Статистика ставок на спорт: ROI, YIELD і точка беззбитковості

Коефіцієнт букмекера і ймовірність: як перевести одне в інше – і назад

Маржа букмекера: що це і як рахувати

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?