William Hill: Євро-2016 може стати найбільшим за сумами ставок

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора William Hill прогнозує, що британські букмекери візьмуть ставки на чемпіонат Європи з футболу 2016 року загалом на суму £500 млн (понад $721 млн). Це більше, ніж клієнти БК коли-небудь ставили на континентальні першості з футболу.

WH-EURO

Британські букмекери можуть прийняти ставки на Євро-2016 на суму £500 млн


Як пише City A.M., один лише William Hill прийме понад два мільйони ставок на Євро-2016 на суму £100 млн (понад $144 млн).

П’ята частина всіх ставок, які зробили клієнти букмекера на Євро-2016, прийняті на те, що збірна Англії стане чемпіоном. Якщо це станеться, William Hill розщедриться на £1 млн ($1,4 млн).

За даними видання, в даний момент найбільшою у компанії вважається ставка на чемпіонство підопічних Роя Ходжсона з коефіцієнтом 10,0 на суму £50 тис. ($72,1 тис.). У разі проходу гравець отримає £500 тис. ($721,8 тис.).

«Оскільки збільшилася кількість команд-учасниць турніру, обіг буде вищим, ніж будь-коли раніше на Євро», – сказав представник William Hill Джо Криллі.

За його словами, для Великобританії це особливо актуально, тому що в чемпіонаті братимуть участь Англія, Уельс, Північна Ірландія, а також республіка Ірландія.

Відповідно до котирувань компанії, «Три леви» є четвертими за шансами стати чемпіонами Європи в 2016 році: зараз поставити на цю подію можна за 9,0. Фаворитом турніру вважається Франція. Імовірність тріумфу господарів чемпіонату оцінюється коефіцієнтом 4,0. У трійці лідерів – Німеччина (5,0) та Іспанія (6,0).

Євро-2016 стартує 10 червня у Франції. Збірна Англії зіграє в групі B разом з командами Росії, Уельсу та Словаччини. За словами генерального директора БК Ladbrokes Джима Мюллена, перемога Англії в чемпіонаті Європи принесе компанії найбільші втрати від ставок на одну подію в цьому році, а кожна окрема перемога в перших чотирьох матчах буде коштувати £1 млн ($1,45 млн).

Читайте прогнози і ставки на Євро-2016 на «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?