William Hill випустить три нові додатки на базі iOS в 2015-му році

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія William Hill анонсувала три нові програми для користувачів iOS, які будуть доступні в App Store до кінця 2015-го року.

William Hill порадує новинками користувачів iOS

William Hill порадує новинками користувачів iOS

Директор з інновацій та якості обслуговування клієнтів компанії Джеймі Харт розповів про розробки WHLabs, підрозділу, що відповідає за технічні новинки William Hill.

Yes/No, Cheer Me Up і Rapid — такі назви матимуть додатки, що готуються до релізу, повідомляє CBC News.

В Yes/No клієнтам буде запропонована міні-лінія з шести пунктів на найбільші події, будь то Кубок світу з регбі, або сюжетні повороти ТВ-серіалів. Як можна здогадатися з назви, поставити можна буде тільки на «так» чи «ні». Той, хто вгадає всі шість фіналів одержить виплату в розмірі 1 до 33.

Cheer Me Up призначений для того, щоб підвищити інтерес до події, яка переглядається. Додаток в рандомному режимі обирає ставку в режимі лайв. Наприклад, що першим відбудеться в грі – кутовий, гол або штрафний удар.

Нарешті, Rapid за рахунок персональних налаштувань спростить процес вибору ставки для користувача.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?