William Hill втратить близько $4.5 млн через чемпіонство «Лестера»

Рейтинг Букмекерів

 «Лестер» знаходиться за крок від головної сенсації європейського футбольного сезону. «Лисицям» залишилося здобути хоча б одну перемогу в останніх трьох іграх, щоб стати чемпіонами Англії. В цьому випадку букмекерська контора William Hill виплатить найбільшу суму за ставками на переможця турніру в своїй історії.

«Лестер» змусить William Hill розщедритися

«Лестер» змусить William Hill розщедритися

Після того, як «Тоттенхем» раптово зіграв внічию з «Вест Бромвіч» 1:1 і не зумів скоротити відставання від «Лестера» ( «Лисиці» тепер випереджають «Шпор» на сім очок за три тури до кінця сезону), в БК William Hill істотно змінилися коефіцієнти на чемпіонство обох клубів. Поставити на золоті медалі підопічних Клаудіо Раньєрі тепер можна з коефіцієнтом 1.05, а на підсумкову перемогу «Шпор» – за 11.0. «Тоттенхем», судячи з котирувань, практично втратив шанси на чемпіонство.

Як пише Goal, якщо «Лестер» доб’ється свого, William Hill доведеться виплатити понад £3 млн ($ 4.3 млн) в якості виграшів.

«Ми за крок від того, щоб втратити велику суму грошей, якщо «Лестер» зробить те, чого від нього очікують. Виплати за ставками на чемпіона з коефіцієнтом 5001.0 – найбільші в історії!», – заявив представник William Hill Джо Криллі.

За даними видання, перед початком сезону на підсумкове чемпіонство «Лестера» поставили 25 клієнтів букмекера з божевільним коефіцієнтом 5001.0. 40% цих ставок вже переведені в готівку, але деякі гравці ще можуть виграти з 35-ти фунтів стерлінгів £191.1 тис. ($275.6 тис.).

Загалом на чемпіонство «Лестера» William Hill прийняла £378.8 тис. ($54.4 тис.), більше £361 тис. ($520 тис.) виплатила достроково як виграші і більше £3 млн ($4.3 млн ) складуть підсумкові виплати, включаючи дострокові.

Букмекери раніше заявили, що чемпіонство «Лисиць» призведе до найбільших виплат на футбол в історії ставок. При цьому зазначалося, що втрати лише п’яти провідних букмекерських компаній Великобританії перевищать $14 млн (з них $2.8 млн припадали на William Hill).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?