William Hill пропонує робити ставки на хіти святкових продажів

Рейтинг Букмекерів

Британський букмекер William Hill пропонує робити ставки на товари (від кращої відеогри до найпопулярнішої книги), які можуть стати лідерами продажів напередодні Різдва і Нового року повідомляє SBC News.

На трек переможця X Factor як головного хіта Різдва можна поставити за 1,8

На трек переможця X Factor як головного хіта Різдва можна поставити за 1,8

Букмекерська компанія William Hill за місяць до Різдва запропонувала своїм клієнтам зробити ставки на найпопулярніші в роздрібному продажі книгу, пісню і відеогру майбутнього свята. На думку букмекера, найвищі шанси на звання кращої пісні Різдва має трек переможця шоу X Factor, поставити на який можна за 1,8. Далі з коефіцієнтом 6,0 йде сингл американської інді-рок групи Eagles of Death Metal. За 7,0 можна поставити на саундтрек до продовження знаменитого кінофільму «Star Wars».

Стосовно відеоігор, в цьому напрямку британський букмекер виділив «Call of Duty: Black Ops 3» з коефіцієнтом 2,5. Зробити ставку на FIFA як найпопулярнішу відеогру в продажу напередодні Різдва можна за 4,0, на «Star Wars Battlefront» – за 4,5.

На звання кращої книги претендує «The Road to Little Dribbling» американського письменника Білла Брайсона (3,0). Далі в списку фаворитів – оновлене видання Книги рекордів Гіннесса (4,0) і «Simply Nigella» британського ресторанного критика Найджела Лоусона (4,5).

Про ставки на сніг у Різдвяну ніч, пропонованих букмекером William Hill, ми вже писали нещодавно.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?