William Hill продовжила титульне спонсорство Кубка Шотландії з футболу

Рейтинг Букмекерів

Провідна британська букмекерська компанія William Hill пролонгувала угоду про титульне спонсорство Кубка Шотландії на чотири роки. Новий контракт найбільшого букмекера з Футбольної асоціацією Шотландії передбачає продовження офіційного партнерства зі збірною цієї країни і укладення спонсорського договору про південну трибуну національного стадіону «Гемпден-Парк».

Букмекер продовжив спонсорство на чотири роки

Букмекер продовжив спонсорство на чотири роки

Дана угода передбачає подальше інвестування букмекером William Hill у розвиток шотландського футболу на восьмизначну суму.

Стюард Реган, виконавчий директор Футбольної асоціації Шотландії, повідомив про те, що він в захваті від продовження співпраці з William Hill, і вдячний букмекерові за його неоціненний внесок у розвиток шотландського футболу. Як стверджує Реган, новою угодою британська компанія учергове підтвердила свою відданість грі номер один. Він упевнений в тому, що завдяки підтримці William Hill шотландський футбол зможе вийти на вищий щабель розвитку і підвищити свою популярність в країні на довгі роки.

Своєю думкою щодо нової угоди поділився і директор з маркетингу William Hill Алекс О’Шауфнессі. Він радіє продовженню семирічної співпраці і досягненню нового рівня пізнаваності бренду в Шотландії.

Однак на цьому провідний букмекер не зупиниться і продовжить роботу з Футбольної асоціацією, клубами та вболівальниками з метою розвитку позитивного образу шотландського футболу на національному та міжнародному рівнях.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?