William Hill переманював клієнтів за допомогою смолоскипів

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська компанія William Hill спробувала переманити клієнтів у конкурентів, влаштувавши смолоскипне шоу поблизу їхніх пунктів прийомів ставок.

William Hill переманював клієнтів за допомогою смолоскипів

Від такої активності «постраждали» Ladbrokes-Coral та Betfred. Поблизу пунктів прийому ставок цих компаній з’являлися співробітники William Hill і розмахували смолоскипами, привертаючи тим самим увагу клієнтів, повідомляє Guardian.

Тим гравцям, які відгукувалися на цей заклик і виходили, повідомлялася інформація про те, що William Hill отримав ексклюзивні права на пряму трансляцію перегонів Arena Racing Company. Клієнти, які готові були відразу ж пройти в офіс William Hill, до всього іншого отримували бонус у вигляді безкоштовної ставки на подію.

Представники Ladbrokes-Coral та Betfred звинуватили компанію в неналежній поведінці. У William Hill не залишилися в боргу. «Професіонали бачать світло в нашій компанії. А конкурентам ми можемо сказати одне – це бізнес, тут у кожного своя тактика. Можливо, вам варто спробувати переманити наших клієнтів», – заявили в компанії.

Не залишилася осторонь і влада. Член лейбористської партії Керолайн Харріс заявила, що задум William Hill був жахливим. «Іноді мені здається, що букмекерів потрібно лікувати. Це як дві собаки, які борються за шматок м’яса. Вони готові піти на все заради своєї вигоди», – заявила Харріс, яка очолює парламентську групу, яка закликає правлячу партію видати закон про зниження розміру мінімальної ставки в терміналах FOBT зі $120 до $2,5.

Нагадаємо, що БК раніше повідомила, що, згідно з попередніми даними, операційний прибуток оператора в 2016-му році буде нижчий за очікуване значення. На це вплинули результати в футболі і скачках в грудні, які були вигідні гравцям.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?