William Hill обмежив прийом ставок на втрату ваги гравцями

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія William Hill перестала приймати ставки на зниження ваги гравців після того, як цей вид ставок став економічно неефективним.

William Hill обмежив прийом ставок на втрату ваги

Останньою краплею для компанії стала виграна ставка 37-річної Ліббі Коллінз з Шеффілда. Жінка, яка працює лікарем, поставила $63 долара на те, що впродовж року вона схудне на 32 кілограми. Букмекер оцінив цю ставку коефіцієнтом 50,0. Таким чином, вигране парі принесло британці $3,09 тис.

«Це важке рішення для William Hill, але в майбутньому ми будемо приймати ставки на втрату ваги тільки у тих гравців, яким буде реально важко домогтися успіху. Також ми будемо вкладати парі з тими, хто вже намагався ставити на втрату ваги і програвав», – заявив представник компанії Руперт Адамс.

«Ці ставки стали економічно недоцільними для нас. Все більше професійних гравців укладає такі парі і виграє в них. Тепер в боротьбу з такою бомбою уповільненої дії, як ожиріння, повинна вступити Національна служба охорони здоров’я. Ми раді, що внесли свій внесок в оздоровлення нації, але прийшов час зупинитися», – підкреслив Адамс.

Доктор Коллінз віддала належне William Hill. «Це дуже ефективний спосіб змусити людину схуднути. За статистикою лише один з 12 осіб відгукується на пропозиції про допомогу з боку Національної служби охорони здоров’я і дотримується рекомендацій, тут же мотивація набагато вища», – зазначила вона.

Коллінз – не єдина британка, яка виграла парі у компанії останнім часом. Відомо ще мінімум про шість таких випадках. Найбільший виграш отримав 26-річний працівник колл-центру Пітер Хікс. Він поставив $126 доларів з коефіцієнтом 100,0 на те, що за рік скине 45 кілограмів. Чистий виграш британця склав $12,47 тис.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?